Warszawa Gdańsk Bytom
baner
strona główna > Targi Pracy

Targi Pracy

I Targi Pracy ICT w PJWSTK, 16-17 czerwiec 2011r.

Serdecznie zapraszamy na I Targi Pracy ICT, które odbędą się w dniach 16-17 czerwca 2011r. na terenie PJWSTK w Warszawie.

Targi kierowane są do studentów Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych. Wystawcami będą renomowane przedsiębiorstwa reprezentujące przede wszystkim branżę ICT (Information and Communications Technology).

Targi Pracy to doskonała okazja do spotkania z pracodawcami, którzy prowadzą rekrutację zarówno na staże, praktyki jak i oferujące pracę stałą. To możliwość poznania sposobu funkcjonowania firm, oferowanych ścieżek rozwoju, cenionych predyspozycji i kwalifikacji niezbędnych do zatrudnienia.

To również niepowtarzalna okazja dla studentów PJWSTK do zaprezentowania przyszłym pracodawcom swoich dokonań, sukcesów, umiejętności w specjalnie przygotowanym bloku prezentacyjnym.

W ramach Targów Pracy odbędą się panele dyskusyjne na tematy związany z wyzwaniami obecnego rynku pracy, prezentacje wystawiających się firm, szkolenia dla studentów, konsultacje z doradcą zawodowym.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu!

 

Kontakt:  targipracy@pjwstk.edu.pl

tel. (22) 58-44-533

 

Regulamin I Targów Pracy ICT


Zgłoszenie uczestnictwa

 

Wersja angielska

Projekt „Uczelnia bliżej biznesu - absolwent bliżej pracy”
współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach
Podziałania 4.1.1 „ Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
ue ue