Warszawa Gdańsk Bytom
baner
strona główna > Staże

Staże

Staże 2013

W związku z realizacją projektu „Uczelnia bliżej biznesu – absolwent bliżej pracy” informujemy, że organizowane są 3 miesięczne staże wakacyjne w okresie od 1 lipca do 30 września 2013r.

Staże przeznaczone są dla studentów Informatyki, Wydziału Zarządzania Informacją, Sztuki Nowych Mediów, Architektury Wnętrz,  dotyczą ostatniego roku studiów I stopnia, którym do zakończenia studiów pozostał tylko 1 semestr, studenci II stopnia w trakcie trwania studiów na PJWSTK lub absolwenci (osoby, które ukończyły uczelnię maksymalnie 6 miesięcy od daty uzyskania dyplomu, termin ten upływa z końcem września).

Studenci zakwalifikowani na staż otrzymują wysokie wynagrodzenie w wysokości ok. 3.300 zł netto za 1 m-c, liczba stażystów jest ograniczona (18 osób w Warszawie).

Firmy do których zostaną skierowani studenci na staż to:  

Informatycy - ATM Software Sp. z o.o. – 2 osoby, Gemius S.A. – 2 osoby, Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o. – 3 osoby, IBM Polska Sp. z o.o. – 2 osoby, Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. – 2 osoby, Fundacja Bezpieczna Cyberprzestrzeń – 1 osoba, Dysant Software Sp. z o.o. – 1 osoba.

Sztuka Nowych Mediów - Clear Channel Polska Sp. z o.o. – 1 osoba, Fama Agencja Reklamowa Sp. z o.o. – 1 osoba, Sobierajski i Projektanci – 1 osoba.

Architektura Wnętrz – Cube Architekci Kubicki Mizieliński sp. j. – 1 osoba, Zień Home – 1 osoba.

Osoby zainteresowane udziałem w stażu proszę o przysłanie CV i listu motywacyjnego na adres twardowski@pjwstk.edu.pl w terminie do dnia 6 maja 2013r.  Na dokumentach aplikacyjnych potrzebna jest informacja o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Proces rekrutacji

Wysyłanie dokumentów aplikacyjnych studentów na staże, rozmowa rekrutacyjna z Biurem Karier oraz pracownikiem projektu, wysyłanie dokumentów aplikacyjnych do firm, rozmowy rekrutacyjne w firmach, końcowy wybór stażystów, podpisanie umowy na odbycie stażu z Uczelnią oraz firmą.     Studenci zakwalifikowani na staż zostaną poddani kompleksowemu badaniu metodą Development Centre. Wynikiem badania będzie mapa umiejętności /kompetencji/motywacji studenta przed pójściem na staż (II połowa czerwca br.)po stażu–rozmowa rozwojowa.

Bliższe informacje można uzyskać osobiście – III piętro, antresola  A-2 u Pana R. Twardowskiego.

Regulamin staże 2013 .pdf

Opis stanowisk.docx

 

Staże wakacyjne w 2013r. również organizowane są w Oddziale Zamiejscowym PJWSTK w Gdańsku (8 miejsc stażowych).

 

Projekt przewiduje odbycie 3 miesięcznych staży przez 75 studentów w okresie lipiec-sierpień-wrzesień w latach 2011 – 2012r. Nabór do staży odbywa się od lutego do kwietnia każdego roku. Student powinien złożyć następujące dokumenty: deklarację przystąpienia do projektu, zgodę na przetwarzanie danych osobowych, CV i list motywacyjny. Rekrutacja studentów zostanie dokonana przez pracowników Biura Karier oraz pracodawcę na podstawie dostarczonego CV i listu motywacyjnego. Staże przeznaczone są dla studentów ostatniego roku studiów I stopnia, dla studentów II stopnia lub dla absolwentów (osób, które ukończyły PJWSTK – maksymalnie 6 miesięcy od daty uzyskania dyplomu). 

Studenci zakwalifikowani na staż zostaną poddani kompleksowemu badaniu metodą Development Centre. Wynikiem badania będzie mapa umiejętności /kompetencji/motywacji studenta przed pójściem na staż, po stażu–rozmowa rozwojowa.

Studenci zakwalifikowani na staż otrzymują wysokie wynagrodzenie, liczba stażystów jest ograniczona (25 osób w roku).

W 2012r. na staże zostanie przyjętych 18 osób w Warszawie i 8 osób w Gdańsku. W Warszawie studenci zostaną skierowani na staż do następujących firm: ATM SA, Gemius SA, Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o., Genomed SA, Clear Channel Polamd Sp. z o.o., FAMA Agencja Reklamowa, Samsung Electronics Polska Sp. z o.o., IBM Sp. z o.o., Optineo Sp. z o.o., Fundacja Bezpieczna Cyberprzestrzeń.   

Regulamin staży 2013 

Umowa o staż z pracodawca 23.05.2011.doc

Umowa o staż z PJWSTK -23.05.2011.doc

 Zgłoszenia studentów proszę przesyłać na adres Biura Karier lub Komórki ds. Projektów   twardowski@pjwstk.edu.pl , tel. (22) 58-44-536 lub osobiście IIIp. antresola A-2.

 

 

Projekt „Uczelnia bliżej biznesu - absolwent bliżej pracy”
współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach
Podziałania 4.1.1 „ Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
ue ue